Rzeź niewiniątek po kaniowsku, Czarni Jaworze lepsi od Bestwinki

16. 05. 26
Odsłony: 4139

Walczący o utrzymanie w bielskiej A klasie LKS Mazańcowice podejmował na własnym boisku trzeci w tabeli LKS Przełom Kaniów.
Do 23 minuty gospodarze walczyli z kaniowianami jak równy z równym. Wtedy to doprowadzili do remisu 1:1. Po kolejnych 15 minutach było już 2:1 dla LKS Kaniów i w kolejnych minutach już tylko kaniowianie trafiali do siatki pokonując gospodarzy 1:9, a łupem bramkowym podzielili się: Robert Jurczyga – 2, Dominik Domka - 2, Michał Szyma - 2, Kamil Kimla, Kornel Ryszka, Damian Karut.
Skład Przełomu: Wojciech Jonkisz, Marek Faruga (Michał Kóska), Kornel Ryszka, Wojciech Czulak (Damian Karut), Wojciech Kubies, Michał Szyma, Szymon Kóska, Mateusz Grygierzec (Dominik Domka), Grzegorz Maron, Robert Jurczyga, Kamil Kimla ( Kamil Góra).

Walczący o powrót do ligi okręgowej Czarni Jaworze pokonali u siebie KS Bestwinka 2:1.
Bramkę w 33 minucie zdobył Rafał Nycz 33'.
Na swojej stronie internetowej Czarni Jaworze piszą tak:"Graczom z Bestwinki kłaniamy się po pas, gdyż napsuli nam sporo krwi i nie położyli się przed nami przed pierwszym gwizdkiem sędziego."
KS Bestwinka: Chmielniak, Więcek (46' Kasprzyk), Dawidek, Nycz, Wierzgoń, Wojnar (46' Stasica), Kosmaty, Prymula, Adamowicz, Pająk