Ważne zwycięstwo siatkarzy UKS Set Kaniów

16. 04. 17
Odsłony: 4057

Za siatkarzami UKS Set Kaniów pracowity i owocny w punkty weekend.
Wczoraj odnieśli zwycięstwo 3:0 nad SMUKS Orzesze, a dzisiaj, 17 kwietnia, w samo południe zmierzyli się MKS MTS Winner Czechowice-Dziedzice II … Zapowiadanych emocji nie brakowało, wystarczy napisać, że był to 5 – setowy bój i zakończył się zwycięstwem siatkarzy UKS Set Kaniów 3:2, a czwarty set padł łupem czechowiczan 31:29. W tie – breku UKS Set Kaniów wygrał 15:7.
UKS Set Kaniów - MKS MTS Winner Czechowice-Dziedzice II 3:2 (22:25; 25:16; 25:23; 29:31; 15:7)    Zdjęcia z meczu  TUTAJ
UKS Set Kaniów: trener: Magdalena Dzikowska, Szymon Kwarta-C(13), Michał Gawęda(1), Jakub Gruszka(3), Krzysztof Duda(4), Jerzy Kisza(5), Łukasz Janus(7), Mateusz Palkij(8) – libero, Szymon Kuś(9), Marcin Hanusek(10), Patryk Gruszka(11), Adam Kaliński(14), Mateusz Janus(15), Arkadiusz Muras - libero (16).
MKS MTS Winner Czechowice-Dziedzice II: trener: Agata Krywult, Łukasz Stawowski: B. Bielecki(1), Wojciech Kowalski(2), Szymon Strączek(3), Mikołaj Budny(5), Jakub Kasprzyk(6), Kacper Woźniak(8) – kapitan, Marek Koziński(9), Krzysztof Abramek(11), Wojciech Sawkiewicz(12), Rafał Gryga(14) – libero, Kamil Wajdzik(15), Jakub Laszczak(16) – libero.