Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Sonda na najlepszego zawodnika bielskiej a - klasy

11. 12. 21
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 5373

Sportowy portal www.sportowebeskidy.pl prowadził sondy dotyczące wyborów najlepszych zawodników poszczególnych formacji drużyn bielskiej ligi okręgowej. Można jeszcze oddawać na nich swoje głosy.

Od dzisiaj można z kolei wybierać najlepszego zawodnika bielskiej a - klasy. Wśród nominowanych jest dwóch zawodników z naszej gminy: Robert Jurczyga z LKS Przełom Kaniów oraz Przemysław Stasica z KS Bestwinka. Zachęcam kibiców do głosowania na swoich faworytów.

Robert Jurczyga (Przełom Kaniów) – były gracz MRKS Czechowice-Dziedzice stanowi o sile ofensywnej swojego zespołu. 31-letni snajper 12-krotnie zdołał ulokować futbolówkę w bramkach A-klasowych golkiperów, choć wystąpił tylko w dziesięciu ligowych meczach.

Przemysław Stasica (KS Bestwinka) – mimo, że zespół z Bestwinki to typowy przedstawiciel środka tabeli, to jednak znajdują się w jego składzie indywidualności. Za taką należy z pewnością uznać byłego pomocnika Pasjonata Dankowice. Stasica w bieżącym sezonie wybiegał na plac gry 12-krotnie. W tym czasie 5 razy wbijał piłkę do siatki rywali, a przy trzech golach dla swojej drużyny zaliczył asysty.

Aby zagłosować na swojego faworyta, kliknij tutaj.

Do góry