Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Łukasz Godula rozpoczął sezon rajdowy

22. 04. 25
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2421
Lukasz GodulaLukasz Godula 1120 km ścigania podzielone na 10 odcinków specjalnych przygotowali organizatorzy 50. Rajdu Świdnickiego-Krause. Podczas jubileuszowej edycji klasyka w Górach Sowich zawodnicy zmierzyli się na mocno zmodyfikowanej względem poprzednich lat trasie. Zawody, które odbyły się w dniach 23 i 24 kwietnia otworzyły sezon 2022 Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Rajd Świdnicki-Krause ma stałe miejsce w kalendarzu mistrzostw Polski od 1978 roku.
Wystartowała w nim reprezentująca Zespół Rajdowy KosBud para Łukasz Godula – Daniel Nowak i z bardzo dobrym wynikiem go ukończyła, ponieważ zajęła 1 miejsce w kategorii RN3 i tym samym objęła prowadzenie w klasyfikacji generalnej Poland RallyN Cup.
Pan Łukasz z Panem Danielem jeżdżą samochodem Peugeot 208 1.2 Pure Tech.
Cieszy fakt, że rajdowców wspierają lokalne firmy, tj. KosBud i Jammak2.
Łukasz Godula po zakończeniu rajdu powiedział: „Dziękuję bardzo sponsorom i wszystkim bezpośrednio zaangażowanym w ten sukces oraz rodzinie za wsparcie i kochanej żonie za wyrozumiałość za czas spędzony przeze mnie na wyjazdach podczas zawodów. KOSBUD, JAMMAK2, KOWAX 2BRALLY RACING.”
Do góry