Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Prosimy o pomoc

13. 08. 25
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 6943

I znów ktoś nieuczciwy zrobił sobie z Kaniowa wysypisko śmieci. Na pewno nie pochodzą one z indywidualnego gospodarstwa domowego, ponieważ są to duże, sprasowane i opasane drutem bale, więc wszystko wskazuje na to, że dokonała tego firma, która zajmuje się utylizacją śmieci, szkoda tylko, że postanowiła oszczędzać i wywozi śmieci właśnie do Kaniowa.

Zwracam się do osób, które być może coś zauważyły lub mają jakieś przypuszczenia o każdy sygnał, który pomoże w zidentyfikowaniu firmy, która dokonała tego bulwersującego czynu.

Komentarze   

danielek2002
#2 danielek2002 2013-08-25 15:10
Odpady są różnorakie,wnio skuję,że to takie, które pozostały po segregacji i nie dało się ich nigdzie "opchnąć" za kasę,tylko trzeba by było samemu zapłacić za nie na wysypisku. "Podziwiać" je można na drodze technologicznej w okolicach starego wysypiska śmieci.
krzysztofkrzysztof
#1 krzysztofkrzysztof 2013-08-25 15:02
ja tam detektywem niejestem, ale może można ustalić na podstawie materiałów odpadów skąd pochodzą? Co tam jest w większości? folia?
Zapewne to nie zakład a firma zajmująca się odbiorem odpadów postanowiła zaoszczędzić, co i tak niezmienia faktu że są do 'ukarania'. Myślę że w okolicy nie ma aż tylu zakładów produkcyjnych (tych większych, posiadających możliwość prasowania odpadów) aby niedało się ustalić skąd pochodzą (biorąc pod uwagę jakiego materiału jest najwięcej w odpadach) ps. przy jakiej ulicy się znalazło to 'znalezisko'?
Do góry