Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź sportowego weekendu

20. 09. 25
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 513
Tym razem nie tylko piłkarze wybiegną na boiska, ale na swoje wodne boiska wypłyną kajak poliści, bowiem w Ośrodku Rekreacji i Sportów Wodnych w dniach 26 – 27 września rozegrany zostanie XV Międzynarodowy Turniej Kajak Polo, I Puchar Polski 2020/2021 oraz Panda Cup. Początek rywalizacji od wczesnych godzin rannych w sobotę, mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe i finały w niedzielę.
A kibiców piłki nożnej czekają derby w lidze okręgowej. Po raz pierwszy na boisku w Kaniowie na tym szczeblu rozgrywek spotkają się LKS Przełom Kaniów i KS Bestwinka. Początek meczu w niedzielę o godz. 16:00. Na boisku w Bestwince gospodarze wygrali 2 sierpnia 5:0. Trener LKS Bestwina, Sławomir Szymala, tak przewiduje: „Personalia, tabela i generalnie wszystkie rzeczy przemawiają za ekipą z Bestwinki, lecz wbrew pozorom w Kaniowie tak łatwo się nie gra. Jako trener z tej samej gminy typuję remis (śmiech).”
LKS Bestwina w sobotę, o godz. 16, podejmować będzie lidera, GTS Bojszowy. W pierwszym meczu w Bojszowach padł remis 2:2, a bramki zdobyli: Michał Wilczek i Dawid Gleindek. Sławomir Szymala tak przewiduje: „Czeka nas bardzo trudny mecz. GTS jest liderem oraz jest to jedyny zespół bez porażki. Mieliśmy już ich na widelcu w zeszłym spotkaniu i dlatego jest w nas chęć rewanżu. Wierzę, że lider w końcu zazna jednak goryczy porażki.”
Do góry