Drukuj

Wytypuj wyniki, wygraj pizzę

11. 10. 13
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 7554

Zapraszam do kolejnej tury typowania. W ostatniej kolejce dwie osoby trafiły po jednym wyniku  – dominikc1986 i spitfire obaj LKS Mazańcowice - KS Bestwinka 1-1.
Przypominam, że każda osoba, która poprawnie wytypuje dwa wyniki otrzyma kupon na pizzę do Pizzerii Prowansja w Kaniowie, ufundowaną przez Grzegorza Barczyńskiego, a za jedno trafienie nagrody rzeczowe (koszulki, czapeczki, zestawy 6 szklanek do piwa, otwieracze, długopisy). Nagrody te otrzymają tylko dwie osoby, które jako pierwsze dokonają prawidłowego typowania. Ponieważ mój zapas nagród za jedno trafienie powoli się wyczerpuje, a trudno przewidzieć ilu typerów trafi przynajmniej jeden wynik, ogłaszam, że nagrody te przyznawane będą do wyczerpania zapasów (chociaż mam nadzieje, że wystarczy ich do końca rundy). Osoby, które trafią jeden wynik, czy też dwa, proszę o e – maile, o ile decydują się na nagrody pocieszenia, abym wiedział, gdzie je dostarczyć.
Klasyfikacja typerów: CarcasS  - 3 pkt, Łukasz – 3 pkt, spitfire – 3 pkt, błysku – 2 pkt, best – 2 pkt, skenio15 – 2 pkt, snajperka - 2, dominikc1986 – 2, Arkadio, raulg11, atoato po 1.
Zestaw par:
LKS Bestwina
- Morcinek Kaczyce
KS Bestwinka - GLKS Wilkowice
Pionier Pisarzowice - Przełom Kaniów