Pewne zwycięstwo KS Bestwinka

14. 04. 14
Odsłony: 2323

Przedmeczowym faworytem w starciu KS Bestwinka - Beskid Godziszka był zespół gospodarzy. Piłkarze Józefa Malczewskiego nie zawiedli oczekiwań miejscowej publiczności i pokonali niżej notowanego rywala 4:2
W 20. minucie premierowe trafienie dnia zaliczył Paweł Łukosz. Tuż przed przerwą rezultat podwyższył Paweł Wróbel I. W 50. minucie Łukosz zdobył trzecią bramkę na konto Bestwinki. W 60. i 80. minucie goście zmniejszyli rozmiary porażki dzięki trafieniom Marcina Dąbrowskiego i Dariusza Gębali. Ostateczne słowo jednak należało do gospodarzy, a konkretnie do Przemysława Stasicy, który bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego ustalił wynik meczu.
KS Bestwinka: Chmielniak Dominik, Michalski Artur, Miroski Dawid (60' Prymula Daniel), Nycz Rafał, Wróbel I Paweł (70' Stasica Przemysław ), Bieroński Tomasz, Jastrzębski Marcin, Kopeć Dawid (75' Skęczek Maciej), Łukosz Paweł, Więcek Michał, Wróbel II Paweł (87' Starsiak Marcin)