Drukuj

Pijacka demolka w Kaniowie. Dwie osoby poważnie ranne!

19. 06. 04
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 530

W poniedziałek, 3 czerwca około godziny 21:00 na ul. Batalionów Chłopskich w Kaniowie doszło do wypadku drogowego. Samochód osobowy marki Audi A4 zjechał z drogi i kilkukrotnie dachował. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Niedługo po wypadku w niektórych lokalnych mediach pojawiła się informacja, że uczestnicy zdarzenia uciekli. Te wiadomości dalekie były od prawdy. Samochodem podróżowało dwóch mężczyzn i obaj odnieśli stosunkowo poważne obrażenia ciała. Zostali przewiezieni do szpitala, gdzie trafili pod fachową opiekę lekarzy (obrażenia ciała u kierowcy i pasażera powyżej 7 dni - wypadek drogowy).

W toku policyjnych czynności ustalono, że Audi prowadził 31-letni mężczyzna, którego wynik badania trzeźwości to około promil. W czasie akcji ratunkowej i obsługi zdarzenia przez funkcjonariuszy, ruch na ulicy Batalionów Chłopskich w Kaniowie był wstrzymany. Zgromadzona przez policjantów dokumentacja będzie niezbędna w późniejszym postępowaniu na drodze sądowej. Utrudnienia w ruchu trwały dwie godziny.

źródło: bielskiedrogi.pl