Drukuj

Wyjazdowe potyczki piłkarzy

19. 05. 31
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 510

K B BW najbliższy weekend na boiskach Bielskiej Ligi Okręgowej odbędą się spotkania w ramach 30. Kolejki. Tomasze Duleba, trener ekipy z Bestwinki tak przewiduje wyniki naszych drużyn:
Nie da się ukryć, jesteśmy wypoczęci – mieliśmy wolny weekend. Czy to się przełoży na dobrą dyspozycję? Myślę, że tak. Chcemy powalczyć o punkty w tym meczu. Darzę ogromną sympatią Sławka Macheja. Często rozmawiamy o meczach, ale ostatnio śmialiśmy się, że najczęściej to on wychodził zwycięsko z naszych konfrontacji. Ja po cichu liczę, że uda mi się zrewanżować i ten bilans się polepszy. Cukrownik gra bardzo fajną piłkę. Może być to ciekawe spotkanie.
- Mecze z rezerwami Rekordu zawsze są taką niewiadomą. Dużo zależy od tego czy zejdą zawodnicy z pierwszej drużyny, choć także nie można nic ujmować młodym piłkarzom. LKS Bestwina to drużyna, która ma swoją "markę". Mój typ to "2X"
01.06.2019 r. (sobota), g. 17:00
Cukrownik Chybie - KS Bestwinka
02.06.2019 r. (niedziela), g. 17:00
Rekord II Bielsko-Biała - LKS Bestwina

Z kolei w meczu o mistrzostwo bielskiej klasy A pomiędzy Sokołem Hecznarowice a Przełomem Kaniów Krzysztof Bąk, trener ekipy z Wilkowic przewiduje takie rozstrzygnięcie: Sokół Hecznarowice spuścił wyraźnie z tonu, ale mimo wszystko postawiłbym na niego w starciu z Przełomem.
1.06.2019 r. (sobota), g. 17:00
Sokół Hecznarowice – Przełom Kaniów