Drukuj

Wyjazdowa piłkarska sobota

19. 05. 17
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1152
LKS Bestwina – 5 miejsce, 2 punkty straty do czwartego Pasjonata Dankowice, wyjeżdża na spotkanie z Orłem do Łękawicy. Mecz odbędzie się 18 maja (sobota) o godz. 17:00. LKS Orzeł Łękawica zajmuje obecnie 14 miejsce i zgromadził 27 punktów. Na jesień LKS Bestwina wygrał 4:0, a bramki zdobyli: 21' Miroski Adrian, 35' Skęczek Szymon, 53' Gleindek Dawid, 71' .
Krzysztof Dybczyński, szkoleniowiec Czarnych Jaworze, tak zapowiada specjalnie dla www.sportowebeskidy.pl ten mecz: „Na wiosnę przegraliśmy tylko 2 mecze - właśnie z Orłem oraz LKS-em Bestwina. Goście sobotniego meczu mają lepszą obronę, zaś Orzeł silny atak, gdzie mogą liczyć na Roberta Mrózka. To chłopak bardzo utalentowany. W Łękawicy obstawiam remis.”
KS Bestwinka również rozegra swój mecz w sobotę, ale o godz.15:00. W ubiegłym tygodniu gościł na własnym obiekcie lidera, KS Beskid Skoczów, tym razem zmierzy się z wiceliderem, Błyskawicą Drogomyśl w Drogomyślu. Krzysztof Dybczyński tak przepowiada: - W ostatnim meczu przeciwko liderowi KS Bestwinka pokazała charakter. Beniaminek strzelił 3 bramki i do samego końca walczył o zdobycz punktową. Błyskawica chcąc jednak gonić Beskid, nie może pozwolić sobie na stratę punktów. Dlatego obstawiam, że 3 punkty zostaną w Drogomyślu.” Jesienią Błyskawica Drogomyśl rozbiła na boisku w Bestwince gospodarzy aplikując im aż 7 bramek. Zarząd Klubu zaprasza kibiców do wyjazdu na ten mecz, autobus spod klubowego budynku odjeżdża o godz. 13:00.
KS Bestwinka z 29 punktami zajmuje 13 lokatę, wicelider, Błyskawica Drogomyśl, zgromadził punktów 61.
LKS Przełom Kaniów pauzuje.