Drukuj

Zapowiedź piłkarskiej soboty

19. 04. 25
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 731
W najlepszej "11" zestawionej przez dziennikarzy portalu www.sportowebeskidy z zawodników występujących na boiskach Bielskiej Ligi Okręgowej w minionej kolejce, która odbyła się w Wielką Sobotę znalazło się dwóch piłkarzy LKS Bestwina:
Środkowy obrońca: Michał Gacek – najlepszy zawodnik hitowego spotkania pomiędzy bialską Stalą a LKS-em Bestwina. W defensywie był zawsze tam, gdzie powinien przez co BKS nie był w stanie stworzyć sobie stworzyć, szczególnie w drugiej połowie, za wiele okazji z gatunku stuprocentowych, a i ofensywie Gacek potrafił "postraszyć" przy stałych fragmentach.
Środkowy pomocnik: Patryk Wentland – zaliczył kolejny już bardzo udany mecz w tym sezonie, wszak to od niego zaczynały się ofensywne pokusy ekipy z Bestwiny. Na uwagę zasługuje także jego piękne trafienie w meczu z bialską Stalą.
A w najbliższy weekend będziemy emocjonować się derbami: LKS Pasjonat Dankowice – KS Bestwinka – mecz w Dankowicach rozpocznie się w sobotę, 27 kwietnia, o godz. 17:00. Pasjonat zajmuje 4 miejsce, 48 pkt., KS Bestwinka jest 13, 28 pkt.
LKS Bestwina (5 miejsce, 45 pkt.) również w sobotę o godz. 17:00 podejmować będzie GKS Czarni Jaworze (11 miejsce, 29 pkt.). Czarni w ostatnim czasie spisują się rewelacyjnie, nie przegrali od 6 spotkań, zapowiada się ciekawy mecz, ponieważ LKS Bestwina również nosi miano niepokonanej drużyny w rundzie wiosennej.
W klasie A kibice LKS Przełom Kaniów będą trzymać kciuki za swoją drużynę, która udaje się do Kobiernic, aby stawić czoła tamtejszej Sole. Mecz odbędzie się w sobotę o godz. 16:00. LKS Kaniów z 18 punktami zajmuje 9 miejsce, Soła jest 6 i zgromadziła do tej pory 27 pkt.