Drukuj

Zapowiedź piłkarskiej soboty

19. 04. 18
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 962
Tym razem, ze względu na Święta Wielkanocne, piłkarskimi emocjami będziemy żyć tylko w sobotę, ponieważ wszystkie mecze Bielskiej Ligi Okręgowej i bielskiej A – klasy zostaną rozegrane w sobotę, 20 kwietnia.
W poprzedniej kolejce wysoką skutecznością popisali się zawodnicy LKS Bestwina, za czym poszło wyróżnienie dla dwóch zawodników tej drużyny. Portal www.beskidzka piłka wytypował ich do „Jedenastki” 22 kolejki BLO:
Prawy obrońca: Mariusz Duś – Na uwagę zasługuje jego dobra postawa w ofensywie, która zaowocowała zdobytą bramką. Ponadto Duś świetnie wywiązywał się ze swych zadań w defensywie.
Napastnik: Artur Sawicki – W starciu z LKS-em '99 Pruchna nastąpiło przełamanie snajpera. Sawicki dwukrotnie lokował piłkę w sobotnim starciu i był jedną z kluczowych postaci w swej ekipie.
A w 23 kolejce BLO nasze drużyny zmierzą się:
BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Bestwina – godz. 10:00 - trener ekipy z Drogomyśla Krystian Papatanasiu tak przewiduje: "Jako fajny mecz do oglądania zapowiada się konfrontacja BKS-u Stali z LKS-em Bestwina. Z tym drugim zespołem wiosną już graliśmy, jest to solidna drużyna i zapewne do samego końca będzie aspirować tak, jak i my do zajęcia 2. miejsca w lidze. Może paść w tym meczu remis, bo BKS ze sporą grupą młodzieży też się dobrze w obecnym sezonie prezentuje."
KS Bestwinka - BTS Rekord Bielsko-Biała II – godz. 13:00 - opinia trenera Papatanasiu: "Wyrównany mecz zapowiada się w Bestwince. Chciałbym jednak zaznaczyć, że młodzież Rekordu, podparta zawodnikami z pierwszego składu, potrafi grać bardzo dobrze, czego sami byliśmy świadkami. Myślę, że goście powinni sobie jednak na wyjeździe poradzić."
W klasie A, w 18 kolejce, LKS Kaniów zagra na własnym boisku z GLKS Sokół Buczkowice. Początek meczu o godz. 11:00. Trener LKS Międzyrzecze, Arkadiusz Rucjki, tak przewiduje przebieg tego spotkania:"Sądzę, że będzie to spotkanie z gatunku "kto pierwszy strzeli, ten wygra". Spotkają się dwie różne drużyny, aczkolwiek Przełom cały czas jest groźną ekipą i to oni sięgną po skalp w starciu z ekipą z Buczkowic."