W Czańcu rywalizowały w halówkę Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze. Brawa dla Janowic!!!

18. 11. 24
Odsłony: 2493
W sobotę, 24.11.2018 roku, w Czańcu odbył się XII Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych o Puchar Starosty Bielskiego w kategorii 15 - 18 lat.
Naszą gminę reprezentowały drużyny: MDP OSP Bestwinka, MDP OSP Janowice i MDP OSP Kaniów. Najlepiej zaprezentowała się MDP OSP Janowice zajmując 3 miejsce!!! Brawo!!!
Drużyna wystąpiła w składzie: Mateusz Lis, Mateusz Wójtowicz, Robert Drozd, Bartłomiej Mynarski, Szymon Woźniak, Krzysztof Janota, Kamil Olma, Oskar Nycz, Damian Kopaczka.
Opiekunem jest Sebastian Sacher. Należy zaznaczyć, że Najlepszym Bramkarzem Turnieju wybrany został zawodnik MDP Janowice - Damian Kopaczka.
MDP OSP Bestwinka zajęła miejsce tuż za podium, bo uplasowała się na czwartej pozycji, niestety, MDP OSP Kaniów przypadło ostatnie, 7 miejsce.
Nagrody, puchary i dyplomy wręczał Herbert Szeliga, wiceprezes Zarządu Powiatowego, członek OSP Janowice, prezes Zarządu Gminnego ZOSP RP w Bestwinie.
Zdjęcia: Facebook