Drukuj

Judo dla dzieci - zapisy na zajęcia w Kaniowie

18. 08. 28
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1748
Panthers Judo ogłasza zapisy na zajęcia z judo dla dzieci w wieku od 4 lat.

Zajęcia rozpoczynają się już 11 września w Szkole Podstawowej w Kaniowie na ul. Batalionów Chłopskich 15. Zapisy prowadzi trener Artur Tyc tel. 509 648 524.

Grupa Funny Judo 4-5 lat:
wtorek

Grupa Młodsza 6-8 lat:
wtorek, czwartek

Grupa Strasza od 9 lat:
wtorek, czwartek

Dlaczego JUDO ?

JUDO przyczynia się do harmonijnego rozwoju, udowadnia, że nie siła i ciężar ciała, a szybkość i zręczność są czynnikami decydującymi w działaniu. To sport olimpijski, w którym przepisy wykluczają techniki i akcje niebezpieczne dla zdrowia. Badania dotyczące urazów, które przeprowadzono na warszawskiej AWF wykazały, że w judo jest znacznie mniejsza ilość kontuzji niż w piłce nożnej.

JUDO to najlepsza gimnastyka korekcyjna!!! .

co Twojemu dziecku da uprawianie JUDO????

UNESCO uważa, że judo jest idealnym sportem dla dzieci i młodzieży w wieku 4 – 21 lat. Judo można regularnie trenować w każdym wieku. Pozwala to na promocję „pełnego wychowania fizycznego”, rozwijając wszystkie psychomotoryczne umiejętności. Oburęczność, lateralizacja rzuty, ciągnięcie, pchanie, czołganie, skoki, toczenia, upadki, koordynacja ruchowa oraz niezależność obu rąk i stóp. Ale także relacje z innymi ludźmi w ćwiczeniu i w walce, integracja dynamiki, techniki i taktyki, a do tego poszukiwanie perfekcyjności.

Skontaktuj się telefonicznie lub poprzez facebook Judo Panthers aby dowiedzieć się więcej.