Drukuj

LKS Bestwina pozostaje w grze....

08. 06. 01
Odsłony: 3945
 Dla fatalnie spisujących się w ostatnich meczach piłkarzy z Bestwiny, mecz z Drzewiarzem miał wyjątkowe znaczenie.
W iście tropikalnych warunkach zespoły nie stworzyły porywającego widowiska. W 20. minucie skuteczną akcję przeprowadzili bestwinianie. Na strzał z odległości 18 metrów  zdecydował się Szymon Skęczek, futbolówka odbiła się od słupka i wpadła do bramki Drzewiarza. W drugiej połowie na placu gry dominowali przyjezdni, którzy wytworzyli kilka groźnych sytuacji, jednalże żadnej z nich nie potrafil zakończyć zdobyciem bramki.
Komplet punktów zdobyty przez miejscowych, daje nadzieję na wyprzedzenie radziechowian na koniec rozgrywek, a futboliści Bestwiny wciąż mają o co walczyć.
LKS Bestwina – Drzewiarz Jasienica 1:0 (1:0)
1:0 Skęczek (20 min.)
Bestwina: Janowiec – Dragan, Pałys, Sztorc, Żurek – Pilarz, Kalamus, Małaczek, Skęczek (75. Damaz) – Kopeć, Ogrodowczyk (90. Zdeb)
Trener: Panic

Mecze o mistrzostwo bielskiej "A" klasy: LKS "Przełom" Kaniów - Soła Kobiernice 2:1
Obie bramki zdobyl Robert Jurczyga.

Młodzicy: LKS "Przełom" Kaniów - Trójwieś Istebna 0:6
Juniorzy: LKS "Przełom" Kaniów - Trójwieś Istebna 2:0 (bramki - Grzegorz Maron, Tomasz Góra)

KS Bestwinka - Pionier Pisarzowice 1:4
Honorową bramkę zdobył Dominik Kędzior.
Młodzicy: Sokół Hecznarowice - KS Bestwinka 0:3 (bramki:Adrian Markiel - 2, Wojciech Roj - 1)
Juniorzy: Sokół Hecznarowice - KS Bestwinka 0:1(bramka - Patryk Szweda)