Podsumowanie XII kolejki Ligi Futsalu

14. 02. 23
Odsłony: 3018

W 22 kolejce Ligi Futsalu tym razem nie było niespodzianek. Zdjęcia TUTAJ. Wszystkie drużyny z czołówki tabeli odniosły zwycięstwa, chociaż zanosiło się, że dotychczasowy lider, Gepard Team, straci punkty, bo po pierwszej połowie przegrywał z Naprzodem Tyłowice 0:2. Po przerwie jednak, już po 2 minutach od wznowienia gry, Łukasz Teis zdobył kontaktową bramkę, w 30 minucie Mariusz Cupriak wyrównał, a na minutę przed zakończeniem meczu Szymon Skęczek dał swojej drużynie 3 punkty. Wyjaśniło się także, dlaczego Naprzód Tyłowice prowadzi w klasyfikacji fair play …. No, cóż … mając w swoim składzie księdza, trzeba ciągle trzymać nerwy na wodzy, wszak to zobowiązuje. A tak całkiem poważnie, to faktycznie Bogusław Szwanda jest księdzem, pracuje w parafii w Jawiszowicach i w ostatnią sobotę został wybrany najlepszym bramkarzem w II Turnieju Futsalu Księży w Strzelcach Opolskich. Brawo i gratulacje, księże Bogusławie! Zdjęcie TUTAJ i TUTAJ i TUTAJ