Remis Kaniowa, porażka Bestwinki

13. 10. 27
Odsłony: 2300

Remisem 3:3 zakończyło się przedpołudniowe spotkanie w Bujakowie, gdzie miejscowy Groń podejmował Przełom Kaniów. Bramki dla Kaniowa zdobyli: Krzysztof Jarosz, Dominik Domka i Przemysław Światłowski.

W zdecydowanie najciekawszym spotkaniu kolejki KS Bestwinka na własnym obiekcie przegrała z Pionierem Pisarzowice 2:4.
W 34. minucie goście objęli prowadzenie dzięki bramce autorstwa Marcina Muszyńskiego. Pięć minut później drugiego gola na konto przyjezdnych dorzucił Łukasz Nycz. W 49. minucie Paweł Łukosz zanotował trafienie kontaktowe. Dziewięć minut później za akcję ratunkową poza polem karnym z boiska wyleciał golkiper Pioniera, Piotr Surwiłło, a przewagę jednego gracza skrzętnie wykorzystał w 63. minucie Przemysław Stasica, wyrównując tym samym stan meczu. Gdy wydawało się, iż Bestwinka pójdzie za ciosem, w 77. minucie Dawid Ćwiek kapitalnym strzałem zza pola karnego wysunął team Zbigniewa Wydry na prowadzenie. Wynik meczu na 2:4 ustalił dwie minuty przed końcem spotkania Nycz.
Dzięki zwycięstwu Pionier awansował na drugie miejsce w tabeli, z kolei KS Bestwinka jest piąta.