Drukuj

Wygrane LKS Bestwina i KS Bestwinka

12. 10. 22
Odsłony: 3811

LKS Bestwina podejmował na własnym boisku wyżej notowaną Błyskawicę Drogomyśl. Do przerwy widzowie nie mieli powodów do radości, bowiem od 25 minuty ich drużyna przegrywała 0:1. Po zmianie stron, w 51 minucie, bramkę wyrównującą zdobył Szymon Skęczek, a sześć minut później z rzutu karnego na prowadzenie swój zespół wyprowadził Adam Kozielski. Dzięki zwycięstwu LKS Bestwina awansował na miejsce 13.
LKS Bestwina - Błyskawica Drogomyśl 2:1

Zwycięstwem 3:2 zakończyło się spotkanie w Bestwince, gdzie miejscowy KS rywalizował z Czarnymi Jaworze.
Pierwszą bramkę dla KS Bestwinka zdobył  w 31 minucie Maciej Skęczek. Trzy minuty po zmianie stron kibice ujrzeli drugie trafienie dla gospodarzy. Paweł Wróbel II, przy zdecydowanej bierności formacji defensywnej Czarnych, pokonał bramkarza przyjezdnych. W 85 minucie, Przemysław Stasica bezbłędnie wykorzystał rzut karny i ustalił wynik meczu.
Dzięki zwycięstwu KS Bestwinka zanotowała skok w tabeli na miejsce ósme.
KS Bestwinka – KS Czarni Jaworze 3:2

LKS Przełom Kaniów, wicelider bielskiej A – klasy, rozgrywał wyjazdowe spotkanie z mającą wysokie aspiracje drużyną Pioniera Pisarzowice. Po pierwszej połowie wydawało się, że 3 punkty pojadą do Kaniowa, ponieważ tzw. bramkę do szatni zdobył w 43 minucie napastnik Kaniowa Dominik Domka.
Po przerwie jednak gospodarze rzucili się do ataku i trzy razy pokonali Tomasza Górę. LKS Przełom Kaniów utrzymał 2 miejsce w tabeli, ale do prowadzącej Soły Kobiernice traci już 9 punktów, a nad Pionierem Pisarzowice ma tylko 1 punkt przewagi, nad GLKS Wilkowice 2 punkty.
LKS Pionier Pisarzowice - LKS Przełom Kaniów 3:1