Puchar Polski i liga

10. 08. 08
Odsłony: 5079
 W niedzielę, 8 sierpnia, LKS Bestwina rozpoczął meczem wyjazdowym w Landeku swój start w  rozgrywkach o mistrzostwo ligi okręgowej w sezonie 2010/2011.
Inauguracja rozgrywek nie wypadła po myśli zawodników z Bestwiny, ulegli bowiem Spójni 2:1.
LKS Przełom Kaniów podejmował na własnym boisku czwarto ligową drużynę z Czańca w ramach rozgrywek o Puchar Polski. Po bardzo dobrym meczu w wykonaniu gospodarzy czwarto ligowcy schodzili na przerwę przegrywając 3:1, jednakże po przerwie okazali się skuteczniejsi i pokonali kaniowski zespół 3:4. Bramki dla Kaniowa zdobyli; Jarosz – 2 i Jurczyga( na zdjęciu po prawej).
P.S. Żaden z typerów biorących udział w typowaniu wyników Pucharu Polski nie odgadł wyników. Za tydzień ruszają rozgrywki A – klasy, więc będzie okazja do kolejnych prób zdobycia pizzy.